çorum merkez lastik sökme takma hizmeti Ollas Otomotiv Lastik

Çorum Merkez Lastik Sökme Takma Hizmeti Ollas Otomotiv Lastik

Ulukavak Mahallesi Çevre Yolu Bulvarı Bulvar Apartmanı No: 124/c Çorum » Merkez Merkez, Çorum
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Çorum Merkez Lastik Sökme Takma Hizmeti Ollas Otomotiv Lastik
Alptuğ Olur
Ulukavak Mahallesi Çevre Yolu Bulvarı Bulvar Apartmanı No: 124/c Çorum » Merkez
Merkez , Çorum
İş Alanları

Lastikçi

Ollas Otomotiv Olarak Çorum Merkez'de Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir.

Çorum Merkez Lastik Sökme Takma Hizmeti Ollas Otomotiv Lastik Hakkında

Lassa, Petlas, Bridgestone, Good Year, Michelin gibi müşterilerimizin arzu ettiği markaları tercih ediyor, bu markalara yakışır bir şekilde hizmet veriyoruz. Jant, lastik, akü değişimi gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Sürüş güvenliğini tehlikeye atacak durumlardan kaçınmak için araçlarınızın rutin kontrollerini yaptırmalı, araçlarınızın değişmesi gereken parçaları için güvenilir bir firmadan hizmet almalısınız. Çünkü değişmesi gereken parçalar yeterli kaliteye sahip olmadığı takdirde, aracınızın arızası da yalnızca kısa süreliğine giderilmiş olur. Biz, bu alanda iddialı bir firma olarak, sizlere uzun ömürlü ve dünya çapında kalitesini ispat etmiş markalar sunarak hizmet veriyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Çorum oto lastik ve jant sektöründe hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, sizlerin istek ve ihtiyaçlarına göre hareket etmektedir. Misyonumuz, sizlerin beklentilerinin üzerinde bir hizmet sağlayarak, zirvede bulunan bir firma olmaktır. Sizler de hizmetlerimizden ekonomik fiyatlara faydalanmak istiyorsanız sizleri bekliyoruz. Detaylı bilgi almak ve sorularınızı sormak için bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.