çekmeköy ogansia satış noktası Çekmeköy Ogansia

Çekmeköy Ogansia Satış Noktası Çekmeköy Ogansia

Çekmeköy İstanbul Çekmeköy, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Çekmeköy Ogansia Satış Noktası Çekmeköy Ogansia
Şule Kara
Çekmeköy İstanbul
Çekmeköy , İstanbul
İş Alanları

Pazarlama

Çekmeköy Ogansia Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Çekmeköy İstanbul Da Hizmet Vermekteyiz.

Çekmeköy Ogansia Satış Noktası Çekmeköy Ogansia Hakkında

Çekmeköy Ogansiaolarak;istanbul çekmeköy ogansia satış temsilcisi,istanbul çekmeköy ogansia ürünleri satışı,istanbul çekmeköy ogansia kazanç fırsatı,istanbul çekmeköy ogansia iş fırsatı,istanbul çekmeköy ogansia dezenfektan satışı,istanbul çekmeköy ogansia satış noktası,istanbul çekmeköy ogansia üyelik,istanbul çekmeköy ogansia üyelik fırsatları,istanbul çekmeköy ogansia ürünleri satış danışmanı,istanbul çekmeköy ogansia ücretsiz üyelik,çekmeköy ogansia satış temsilcisi,çekmeköy ogansia ürünleri satışı,çekmeköy ogansia kazanç fırsatı,çekmeköy ogansia iş fırsatı,çekmeköy ogansia dezenfektan satışı,çekmeköy ogansia satış noktası,çekmeköy ogansia üyelik,çekmeköy ogansia üyelik fırsatları,çekmeköy ogansia ürünleri satış danışmanı,çekmeköy ogansia ücretsiz üyelik,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Ogansia Kimdir ?

OGANSIA İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi;daha sağlıklı ve kaliteli ürünler üretip bu ürünleri kendi satış modeliyle müşterilerine ulaştıran, iş alanlarında önemli yatırımlar yapan uluslararası bir şirketdir. Bu şirket sektöre yeni bir yön vermek amacıyla 2015 yılında YUNUS EMRE OGAN tarafından Bursa’ da kurulmuştur.

Kısa bir zamanda çok hızlı bir büyüme gerçekleştiren OGANSIA A.Ş, bugün kendi fabrikasında, ileri teknoloji ile ürettiği ürünlerini dünyanın birçok ülkesindeki bayi ve müşterilerine ulaştırmaktadır. Aynı zamanda yaptığı yatırım hamleleri ile bayi ve müşterilerinin memnuniyetini kazanarak hızlı bir şekilde memnun müşteri ağını büyütmeye devam etmektedir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.