çayeli hurda alım satım firması Sefam Oto Kurtarma Hurda

Çayeli Hurda Alım Satım Firması Sefam Oto Kurtarma Hurda

- Rize » Çayeli Çayeli, Rize
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Çayeli Hurda Alım Satım Firması Sefam Oto Kurtarma Hurda
Selim Yıldız - Fatih Yıldız - Muhammet Yıldız
- Rize » Çayeli
Çayeli , Rize
İş Alanları

Oto Kurtarıcı

Sefam Oto Kurtarma Hurda Rize Çayeli'nde Sizlere Hizmet Vermektedir.

Çayeli Hurda Alım Satım Firması Sefam Oto Kurtarma Hurda Hakkında

Yolda kalan ve yardım için bizimle iletişime geçen tüm araç sahiplerinin bulundukları adrese ivedilikle ekibimizi yönlendirerek en kısa zamanda sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Rize ve çevre yollara son derece hakim olan ekibimiz, bulunduğunuz konuma vararak aracınızı dikkatlice çekiciye yüklemekte ve itina ile taşımaktadır. Öncelik amacımız müşterilerimizin sorununu gidermek olduğu için aldığımız tüm araçları en yakın oto servise götürmeye büyük özen gösteriyoruz. Böylece müşterilerimizi fazla masraftan kurtarmış oluyoruz.

Tabii ki lastik patlaması sonucunda yolda kalan müşterilerimize yerinde hizmet vererek lastik değişimi yapıyor ve güvenle yola devam etmelerini sağlıyoruz. Yol yardımında başarılı hizmetleriyle birlikte firmamız metal hurda alımı yaparak işe yaramayan metallerin tekrar sanayiye kazandırılmasına vesile oluyor. Bununla da hem çevre sağlığına hem de ekonomiye katkıda bulunmuş oluyoruz.

Sunduğumuz tüm hizmetlerimizde kalitemizi konuşturarak yolumuza inamla devam ediyoruz. Siz de yarım kalan yollarınızı güvenle sonlandırmak istiyorsanız bize bir alo demeniz yeterlidir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.