bursa yıldırm en yakın kasap Çok Özel Et ve Et Ürünleri

Bursa Yıldırm En Yakın Kasap Çok Özel Et Ve Et Ürünleri

Yiğitler Mah. Oto Sanayi Sitesi 26. Blok C9 Sok. No: 41/43 Bursa » Yıldırım Yildirim, Bursa
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Bursa Yıldırm En Yakın Kasap Çok Özel Et Ve Et Ürünleri
İsa Ekici
Yiğitler Mah. Oto Sanayi Sitesi 26. Blok C9 Sok. No: 41/43 Bursa » Yıldırım
Yildirim , Bursa
İş Alanları

Kasap ve Tavukcu

Çok Özel Et Ve Et Ürünleri Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Bursa/yıldırım'da Hizmet Vermekteyiz.

Bursa Yıldırm En Yakın Kasap Çok Özel Et Ve Et Ürünleri Hakkında

Bursa alışveriş sektörünün önde gelen ve en çok tercih firmalarından biri olan Çok Özel Et ve Et Ürünleri ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en lezzetli ürünleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sağlıklı beslenmenin herkesin hakkı olduğunu ve buna herkesin ulaşabilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu sebeple sektördeki yerimizi alarak sizlere en iyi hizmetleri sunmak için can atıyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve işini severek yapan ustalarımız ile beraber sizlere en taze et ve et ürünlerini sunuyoruz. Uzman kasaplarımız ile beraber sizler için İslami koşullara uygun olarak kesim işlemini gerçekleştiriyoruz. Kesim işlemini steril ortamlarda gerçekleştiriyor ve yine aynı titizliği depolama, taşıma işlemleri sırasında gösteriyoruz.

Verim oranı yüksek ve ürünleri lezzetli hayvanlarımız ile sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Büyükbaş ve küçükbaş hayvan seçenekleri ile sizlerin talep ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz. İşimizi profesyonel bir şekilde yapıyor ve en cazip fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Üstün hizmet ve kalite standartlarından ödün vermeden üst düzey bir hizmetin kapısını sizin için açıyoruz.

Uluslararası hijyen standartlarını temel ilke alan firma anlayışımız sayesinde sizlere gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve uygun fiyat avantajlarımız ile her müşterimizin rahatlıkla alışveriş yapacağı bir adres olmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.