bursa yıldırım en yakın kasap Kasap İsmail Et Market

Bursa Yıldırım En Yakın Kasap Kasap İsmail Et Market

Millet Mah. Derya Cad. 3. Durmaz Sokak No: 6/a Bursa » Yıldırım Yildirim, Bursa
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Bursa Yıldırım En Yakın Kasap Kasap İsmail Et Market
Halil Erman
Millet Mah. Derya Cad. 3. Durmaz Sokak No: 6/a Bursa » Yıldırım
Yildirim , Bursa
İş Alanları

Kasap ve Tavukcu

Kasap İsmail Et Market Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Bursa/yıldırım'da Hizmet Vermekteyiz.

Bursa Yıldırım En Yakın Kasap Kasap İsmail Et Market Hakkında

Bursa/ Yıldırım’ da yıllardır faaliyet gösteren firmamız, tecrübeli çalışanları ve deneyimli yönetici kadrosu ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çabalamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz , uygun fiyat politikamız ile alışveriş sektöründe adından sıkça söz ettirmektedir. Firmamız da müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünler, islami kurallara uygun bir şekilde işlem yapılmaktadır. Helal kesim sertifikası olan yerlerden temin ettiğimiz et ve et ürünlerimiz tamamen güvenilirdir.

Firmamızda satışa sunduğumuz ürünler, soğuk hava depomuzda tamamen hijyenik koşullar altında muhafaza edilmektedir. İlk günkü tazeliğini korumak adına doğal yollarla sizlere sunuyoruz. Yaptığımız doğrama, parçalama ve paketleme işlemleri, deneyimli çalışanlarımızın bilgileri eşliğinde titizlik ve hassasiyetle yapılmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun etlerimiz hazırlanmakta ve sizlere teslim edilmektedir. Firmamız da et ve et ürünleri dışında peynir çeşitleri ve kahvaltılık ürünler de bulunmaktadır. Et’ in ise her halini bulabileceğiniz firmamız, kendi üretimimiz olan sucuklarımız, tavuk ürünleri ile çeşitlendirilmiştir. Tadı, lezzeti ve sağlıklı et ürünlerimiz ile gün geçtikçe başarılarımıza yenilerini ekliyoruz.

Kasap İsmail Et Kasap olarak müşterilerimiz tarafından aranan ve tavsiye edilen bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Diğer firmalardan farklı olarak , müşteri ve sonuç odaklı çalışıyoruz. Bursa’ da haftanın her günü iletişim numaralarımızdan arayarak sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişleriniz en hızlı şekilde adresinize gelmektedir. Kapıda ödeme kolaylığı ile müşterilerimizi yormadan alışverişin tadını çıkarıyorlar.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.