bursa nilüfer selülit tedavi merkezi İnci Beauty

Bursa Nilüfer Selülit Tedavi Merkezi İnci Beauty

Fethiye Mahallesi Bayrak Sokak Elip Sitesi 31B / A ( Yüksek İhtisas Hastanesi Otopark Tarafı ) Bursa » Nilüfer Nilüfer, Bursa
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Bursa Nilüfer Selülit Tedavi Merkezi İnci Beauty
Seval Turhan
Fethiye Mahallesi Bayrak Sokak Elip Sitesi 31B / A ( Yüksek İhtisas Hastanesi Otopark Tarafı ) Bursa » Nilüfer
Nilüfer , Bursa
İş Alanları

Güzellik Salonları

İnci Beauty Olarak Bursa Nilüfer'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Bursa Nilüfer Selülit Tedavi Merkezi İnci Beauty Hakkında

Daha zarif ve bakımlı eller için protez tırnak uygulaması yapıyoruz. Her zaman yeni modeller araştırarak en trend görünümleri müşterilerimize sunuyoruz. İşlemlerimiz için birinci sınıf kaliteye sahip malzemeleri tercih ediyoruz. İnci Beauty (Nilüfer Lazer Epilasyon Merkezi) hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda yanınızda olarak problemi çözüyoruz.

Cilt bakımı hizmetlerimiz ile cildinizi tam anlamıyla temizliyoruz. Cildinizin ihtiyacını tespit ederek buna göre uygulamalar yapıyoruz. Pürüzsüz bir cildinizin olmasını sağlayarak müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Dudak renklendirme işlemlerimiz ile dudaklarınızın daha canlı ve hoş bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. Bünyemizde her zaman gerekli eğitimlerini almış ve deneyimli olan kişileri bulunduruyoruz. Çalışanlarımıza sürekli eğitimler vererek alanlarında uzmanlaşmalarını sağlıyoruz.

Bölgesel zayıflama işlemlerimiz ile kısa süre içerisinde ve kolay bir şekilde hayalinizdeki vücuda sahip olmanızı sağlıyoruz. Düzenli seanslar yaparak hızlıca etkili sonuçlar elde ediyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz değerlendirmelere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çabalıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.