bursa gemlik organik ürünler satışı Peynirci Bilal

Bursa Gemlik Organik Ürünler Satışı Peynirci Bilal

Eşref Dinçer Mah. Eski Pazar Cad. Asım Kocabıyık Camii Karşısı No: 14 Bursa » Gemlik Gemlik, Bursa
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Bursa Gemlik Organik Ürünler Satışı Peynirci Bilal
Tahsin Güney
Eşref Dinçer Mah. Eski Pazar Cad. Asım Kocabıyık Camii Karşısı No: 14 Bursa » Gemlik
Gemlik , Bursa
İş Alanları

Organik Gida

Peynirci Bilal Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Bursa/gemlik'de Hizmet Vermekteyiz.

Bursa Gemlik Organik Ürünler Satışı Peynirci Bilal Hakkında

Bursa/ Gemlik’ te alışveriş sektöründe kaliteli hizmet ve ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun yıllar kaliteli ürün ve koşulsuz hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Tüm yasal mevzuatlara uygun üretim ve pazarlama yapan firmamız, gıda güvenliği ve hijyen konusunda göstermiş olduğu titiz tutum ile sektörde adını duyurmuştur. Ürünlerimizi tedarik ettiğimiz firmalar, özenle ve titizlikle seçilmekte olup müşterilerimize en sağlıklı ve en doğal gıda ürünlerini sunmak bizim tek görevimizdir. Her bütçeye uygun fiyatlar ile satışını yaptığımız ürünlerimizin tadına bakmalı ve sağlıklı besinlerimizin eşsiz lezzetine ulaşmalısınız.

Peynirci Bilal dendiğinde aklınıza kaliteli hizmet ve güvenilir firma izlenimini yaratmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Bünyemizde bulunan bazı çeşitlerimiz ise; dana sucuk, köy peyniri, süt ve süt ürünleri, organik bal satışı, köy tereyağı, reçel çeşitleri, günlük yumurta, günlük yufka, kayseri pastırması, tahin- pekmez ve daha fazlasını görmek ve incelemek için firmamıza uğramayı ihmal etmeyin. Ürün çeşitliliğimiz ve mağaza düzenimiz sizlere görsel şölen sunmaktadır.

Alışveriş sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet hususunda öncü firmaların arasında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Alanında uzman ve işini severek yapan çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en hızlı şekilde hazırlamaktadırlar. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma anlayışımız, rakip firmalara oranla bizleri bir adım öne taşımaktadır. Aileniz ve sevdikleriniz için en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktan büyük bir onur duyuyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.