bilecik küplü halı yıkama hizmeti Jet Halı Yıkama

Bilecik Küplü Halı Yıkama Hizmeti Jet Halı Yıkama

Küplü Köyü Bilecik » Merkez Merkez, Bilecik
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Bilecik Küplü Halı Yıkama Hizmeti Jet Halı Yıkama
Mehmet Arıcan - Ahmet Yıldız
Küplü Köyü Bilecik » Merkez
Merkez , Bilecik
İş Alanları

Halı Yıkama

Jet Halı Yıkama Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Bilecik'de Hizmet Vermekteyiz.

Bilecik Küplü Halı Yıkama Hizmeti Jet Halı Yıkama Hakkında

Sektöre kapılarımızı açtığımızdan bugüne kadar ileri teknoloji yıkama makinelerimiz, temiz, titiz, hijyenik ve sürekli kendini yenileyen kaliteli hizmet anlayışımız ile sektörde adımızdan sıklıkla söz ettirdik. Verdiğimiz titiz ve temiz hizmet anlayışımız ile evde kendi çabalarınız ile yıkanması mümkün olmayan halı, koltuk, çekyat, kanepe, stor perde, battaniye, yorgan gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermekteyiz. 

 

 

Siz değerli müşterilerimiz bize ulaştıktan sonra en kısa zamanda adresinize gelerek temizlenmesini talep ettiğiniz ürünlerinizi ücretsiz olarak teslim alıyoruz. Ürünlerinizi alırken karışmamaları adına üzerine barkot yapıştırıyor ve bir nüshasını size teslim ediyoruz. Böylelikle ürünlerinizin firmamıza gelen başka ürünler ile karışma olasılığını sıfıra indiriyoruz. Yıkanmasını talep ettiğiniz ürünleriniz ilk olarak anti bakteriyel temizlik malzemeleri ve ileri teknoloji cihazlarımız ile temizlenip, yıkanıp, kurutulur. Daha sonra kontrol odalarına alınarak incelenir. Herhangi bir problem yok ise paketlendikten sonra tekrar adresinize teslim edilir.


Firma olarak temizlik ve yıkama işlemlerimizde insan ve çevre sağlığına odaklı hizmet anlayışımız ile sağlığa hiçbir zararı olmayan temizlik ürünleri kullanıyoruz. Ürünleriniz yıkama ve temizlik esnasında firmamızın garantisi altındadır. Dolayısıyla firmamızdan kaynaklı zararlarda garanti hizmeti veriyoruz. Firma olarak sektördeki faaliyet alanımızda yer alan pek çok firma arasından sıyrılarak lider ve öncü bir firma olmak başlıca hedefimizdir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.