banaz 2.el oto lastik satışı Kaplan Oto Lastik

Banaz 2.el Oto Lastik Satışı Kaplan Oto Lastik

Cumhuriyet Mahallesi 31 Ağustos Caddesi No:39/a Banaz, Uşak
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Banaz 2.el Oto Lastik Satışı Kaplan Oto Lastik
Mehmet Kaplan
Cumhuriyet Mahallesi 31 Ağustos Caddesi No:39/a
Banaz , Uşak
İş Alanları

Lastikçi

Kaplan Oto Lastik Olarak Uşak Banaz'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Banaz 2.el Oto Lastik Satışı Kaplan Oto Lastik Hakkında

Lastikler aynı zamanda araçların en fazla arızalanan parçalarından birisidir. Keskin ya da sivri cisimlere temas etmeleri halinde patlayabilirler ve bu da sizleri yol almaktan alı koyar. En ufak bir lastik patlamasında acil olarak yardım almak, kusursuzca onarım yaptırmak gerekmektedir.

Oto lastikler yazlık ve kışlık çeşitlere sahip olup Uşak ilimiz sınırları içinde ve ülkemizin pek çok yerinde yılın belli dönemlerinde kış lastiği zorunluluğu vardır. Dolayısıyla senede iki kez araçların lastiklerinin değiştirilmeleri gerekir. Yine her lastiğin belli bir kullanım ömrü vardır. Marka ve serisi her ne olursa olsun lastiklerin düzenli aralıklarla yenilenmeleri can ve mal güvenliği için hayati öneme sahiptir. Eğer kullanım ömrünü tamamlamış, büyük hasarlı, kusurlu lastikle yol alınırsa çok büyük kazalar yaşanabilir. Bütün bu sorunlardan uzak kalmak ve araçlarınızın güvenli, konforlu ve sağlıklı kalması için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Uşak oto lastik ve jant sektörünün liderlerinden birisi olarak 0 ve 2. el lastik satışı, lastik tamiri, balans ayarı, jant ve jant göbeği satışı yapıyor, profesyonel hizmet veriyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.