balıkesir altıeylül hamak imalat firması

Balıkesir Altıeylül Hamak İmalat Firması

1. Gündoğan Mahalle Yıldırım Cadde No: 11/1A Altıeylül Balıkesir » Merkez Merkez, Balıkesir
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Balıkesir Altıeylül Hamak İmalat Firması
Mustafa Akdede
1. Gündoğan Mahalle Yıldırım Cadde No: 11/1A Altıeylül Balıkesir » Merkez
Merkez , Balıkesir
İş Alanları

Diğer

İda Hamak Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Balıkesir/merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Balıkesir Altıeylül Hamak İmalat Firması Hakkında

Birçok insanın aklına tatil geldiği zaman deniz kenarında dalga sesleriyle yıkanan bir sahilde iki ağaç arasında kurulmuş bir hamak hayal eder. O hamakta uzanıp denizin sesiyle ve rüzgarın esintisiyle hafifçe sallanırken uyuklamak bir çok insanın hayallerindeki tatilin en önemli parçasıdır ve resmi anlamda tembelliğin çizilmiş resmidir. Tatilin bir diğer anlamı da tembellik değil midir zaten?

Biz İda Hamak olarak müşterilerimize tembellik edebilecekleri en kaliteli ve uygun hamakları sunmak adına Balıkesir alışveriş işletmeleri arasındaki yerimizi aldık. Kalite ve güvenlik bizim odak noktamız çünkü kimse hamağında sallanırken bir anda kopan veya kayan bir ip yüzünden yatarken düşmek istemez. Böyle bir kaza sadece kısa bir anı veya günü mahvetmekle kalmayabilir, aynı zamanda ciddi yaralanmalara da sebep olabilir. Böyle olumsuzlukları engellemek için hamaklarımızı üretirken sadece en kaliteli ip ve kumaşları kullanmıyoruz, aynı zaman da iplerimizi daha sağlam hale getiren ve göze hitap eden, geleneksel makrome tekniği ile üretiyoruz.

Hamak üretiminin yanında, özellikle inşaatlarda ve yüksekte çalışılan yerlerden düşerek yaralanmaların önlenmesi amacıyla yasalarda belirtilen standartlara uygun güvenlik ağı üretiminde de bulunuyoruz.

Kullanıcıların güvenliği konusunda önem taşıyan ekipmanlar üretirken sadece tasarım ve kullanılan malzemenin değil, üreten personellerin eğitim ve tecrübeleri de önemlidir. Tecrübeli, özverili ve eğitimli çalışma arkadaşlarımız sayesinde uzun yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde devamlılığımızı bu sayede, marka bilinirliğimizi arttırarak devam ettiriyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.