aydın nazilli saç keratin bakım hizmeti Mat Kuaför

Aydın Nazilli Saç Keratin Bakım Hizmeti Mat Kuaför

Altıntaş Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No : 61 / C 09800 Aydın » Nazilli Nazilli, Aydın
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Aydın Nazilli Saç Keratin Bakım Hizmeti Mat Kuaför
Mehmet Atakan Tokcak
Altıntaş Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No : 61 / C 09800 Aydın » Nazilli
Nazilli , Aydın
İş Alanları

Diğer

Mat Kuaför Aydın Nazilli'de Szilere Hizmet Vermektedir.

Aydın Nazilli Saç Keratin Bakım Hizmeti Mat Kuaför Hakkında

Klasik saç kesimi ve saç yıkaması yapıyoruz. Sizin belirlediğiniz model ve renge uygun işlem yapıyoruz. Saç bakımı ve saçların güçlenmesini sağlayan krem ve masaj uygulaması yapıyoruz. Porselen makyaj yapıyoruz. Ombre ve röfle şekillerimiz mevcuttur. Manikür ve pedikür işlemlerini de yapıyoruz.

Size günlük hayatınızda her zaman bakımlı ve güzel görünmesinin yanında rahatça kullanabileceğiniz saç modelleri sunuyoruz. Ayrıca en özel ve güzel geçirmek istediğiniz kutlama, doğum günü, düğün gibi durumlarda size tüm gün boyunca muhafaza edebileceğiniz şekilde, aynı zamanda da hareket rahatlığı sağlayabileceğiniz kolaylık da saç ve makyaj şekillerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Hem nezih bir ortamda hizmet almak isteyen hem de uygun fiyat ve iyi iletişim sahibi kişilerden hizmet almak isteyen tüm müşterilerimize beklediğini sunabilmenin mutluluğunu taşıyan bir firmayız.

Aydın Nazilli kuaför ihtiyacı olan sakinlerini Mat Kuaför salonumuza bekliyoruz. Bize ulaşmak için telefon numaramızı veya sosyal medya adresimizi kullanabilirsiniz. Randevu alarak geldiğinizde hiç beklemeden size hizmet verebilmekteyiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.