antalya muratpaşa taze meyve sebze satışı Byy Kalite Sebze Meyve

Antalya Muratpaşa Taze Meyve Sebze Satışı Byy Kalite Sebze Meyve

Güzelbağ Mah. Asmalı Sok. 105A/a Muratpaşa/antalya Türkiye Antalya » Muratpaşa Muratpaşa, Antalya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Antalya Muratpaşa Taze Meyve Sebze Satışı Byy Kalite Sebze Meyve
Mehmet Çetin
Güzelbağ Mah. Asmalı Sok. 105A/a Muratpaşa/antalya Türkiye Antalya » Muratpaşa
Muratpaşa , Antalya
İş Alanları

Manav

Byy Kalite Sebze Meyve Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Antalya » Muratpaşa'da Hizmet Vermekteyiz.

Antalya Muratpaşa Taze Meyve Sebze Satışı Byy Kalite Sebze Meyve Hakkında

Antalya alışveriş sektörünün güvenilir isimlerinden olarak sektörde yerimizi alıyoruz. Çünkü biz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve bize olan güvenini sarsmak istemiyoruz. Sektörde bulunan diğer firmalara göre taze ve kaliteli ürünlerimizle hizmet vermeye gayret ediyoruz. Değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına kalite standartları içerisinde çözüm sunmaya özen gösteriyoruz. Biz, uzun yıllar bu sektörün içerisinde çalışmalar gerçekleştirdik. Sektörde bulunduğumuz süre içinde belirli bir müşteri kitlesine ulaştık. Sahip olduğumuz bu kitle ile birlikte her geçen gün bizi tercih eden müşterilerimizin sayısı artış gösteriyor. Çünkü biz, kaliteli ve güvenilir ürünlerimizi uygun fiyatlarla müşteriye sunmaya dikkat ediyoruz.

Mevsiminde meyve ve sebze tüketiminin ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Fakat günümüzde artık mevsiminde olan meyve ve sebzeler dahi önceden temin edilerek insanlara sunuluyor. Mevsiminde meyve ve sebze tüketiminin değeri her ne kadar bilinse de birçok manav buna gerekli özeni göstermiyor. Biz, değerli müşterilerimizin taze, sağlıklı ve kaliteli meyve – sebzeler tüketebilmesi adına mevsiminde ürünlerimizle hizmet veriyoruz.

Tane ve kilo hesabıyla meyve ve sebze satışı yaparken toplu satış da yapmaktayız. Toplu satışlarımızı normal müşterilerimize ve yemek üzerine hizmet veren müşterilerimize yapıyoruz. Toplu olarak satışa sunduğumuz meyve ve sebzeleri daha uygun fiyatlarla satıyoruz. Alışveriş alanında toplu alınan her üründe küçük de olsa indirim uygulandığı için bizler de üzerimize düşen görevi yapıyor, tüketicinin yanında oluyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.