antalya muratpaşa alo paket market Doğadan Gurme

Antalya Muratpaşa Alo Paket Market Doğadan Gurme

Antalya Doğuyaka Mah. Termessos Bulvarı Begonya Park 1 35-Bb Antalya » Muratpaşa Muratpaşa, Antalya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Antalya Muratpaşa Alo Paket Market Doğadan Gurme
Neşet Çimen
Antalya Doğuyaka Mah. Termessos Bulvarı Begonya Park 1 35-Bb Antalya » Muratpaşa
Muratpaşa , Antalya
İş Alanları

Marketler

Doğadan Gurme Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Antalya/muratpaşa'da Hizmet Vermekteyiz.

Antalya Muratpaşa Alo Paket Market Doğadan Gurme Hakkında

Antalya/ Muratpaşa’ da alışveriş sektöründe alanında bir ilki başarmış olan firmamız, Doğadan Gurme adı altında siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız da mevcut hizmetlerimiz ise; manda yoğurdu, ev yapımı salça, sebze ve meyve satışı, manda kaymağı, soğuk sıkım zeytinyağı, Kayseri pastırması, Afyon sucuğu, reçel çeşitleri, baharat çeşitleri, köy ekmeği, peynir çeşitleri ve daha fazlası için Doğadan Gurme’ ye sizleri bekliyoruz.

İlginç hikayemiz ise, evinin bodrum katında meşe ağacından özel yapılmış iki adet fıçıyla başlayan üzüm sirkesi serüveni, o küçücük mahalleden taşarak 104. Yılında yüzlerce farklı ürünle sofralarınıza lezzet katmaya devam ediyor.

Hem şarküteri hem manav hem de kasap hizmeti veren firmamız, en uygun fiyata kaliteli ve doğal ürünleri bulabileceğiniz alışveriş noktasıdır. Süt ve süt ürünleri işletmeciliği de yapan firmamız ari sütü, en sağlıklı ve em doğal olanı, ,ister yoğurt isterseniz içerek tüketebilirsiniz.

Ari işletme belgesine sahip olan çiftliğimizden gelen süt ve süt ürünlerimiz tamamen güvenilir ve sağlıklı olduğunun garantisini veririz. Ari işletme nedir dendiğinde, karantina ünitesine sahip, hayvanları kayıt altına alınmış, hijyenik şartlarda tüm hayvanların aşıları tamamlanmış ve hastalık taşımadığına dair belgeye sahip hayvancılık işletmelerine Ari İşletme denir.

İş yerinde sizler için raflarımızda yer alan bütün ürünler hem sağlıklı hem lezzetli hem de güvenilirdir. Gösterdiğiniz ilgi ve desteğinizden dolayı müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.