antalya muratpaşa acılı tavuk siparişi Tavada Tavuk

Antalya Muratpaşa Acılı Tavuk Siparişi Tavada Tavuk

Hasan Bicioğlu Muratpaşa, Antalya
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Antalya Muratpaşa Acılı Tavuk Siparişi Tavada Tavuk
Haşimişcan Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No: 13/a Antalya » Muratpaşa
Hasan Bicioğlu
Muratpaşa , Antalya
İş Alanları

Diğer

Tavada Tavuk Antalya Muratpaşa'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Antalya Muratpaşa Acılı Tavuk Siparişi Tavada Tavuk Hakkında

Antalya Muratpaşa fast food sektöründe faaliyet gösteren restoranımız, hem içeride hem dışarıda sizi rahat ettirecek oturma alanları ile hizmet vermektedir. Çorbadan hamburgere, dürümden ızgaralara kadar birçok lezzeti barındıran menümüzde, alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri ile de herkese uygun bir lezzet mutlaka bulunmaktadır. Bir tabak dolusu mutluluk ilkesi ile açılışını yaptığımız ve aynı ilke ile çalışmaya devam ettirdiğimiz restoranımızdan, 7’den 77’ye herkes mutlu ayrılmaktadır.

Menümüzde dünya lezzetlerine ağırlık vermiş durumdayız. Tavuk pişirmenin en iyi yöntemlerini bilen işinin ehli ustalarımız, acılı mı acılı Meksika lezzetlerinden barbekü partilerine kadar her dayanılmaz tadı beğeninize sunmaktadır. En kaliteli malzemelerin kullanıldığı tertemiz bir mutfakta, yemek yemeyi de yapmayı da bir tutku olarak gören ustalarımız tarafından hazırlanan yemeklerimizi, sizlere sunmayı dört gözle bekliyoruz.

Samimi ama nezih ortamımız, zengin menümüz, rahat oturma alanlarımız ve güler yüzlü personelimizle restoranımızda dışarıda yemek yeme alışkanlığınızı değiştirecek bir deneyim için sizleri bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.