antalya manavgat en yakın petshop Cennet Petshop

Antalya Manavgat En Yakın Petshop Cennet Petshop

Aşağı Pazarcı Mah. Fevzi Paşa Cad. No: 101/b Antalya » Manavgat Manavgat, Antalya
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Antalya Manavgat En Yakın Petshop Cennet Petshop
Tuncay Demir
Aşağı Pazarcı Mah. Fevzi Paşa Cad. No: 101/b Antalya » Manavgat
Manavgat , Antalya
İş Alanları

Pet Shop

Cennet Petshop Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Antalya/manavgat'da Hizmet Vermekteyiz.

Antalya Manavgat En Yakın Petshop Cennet Petshop Hakkında

Cennet Petshop Antalya/ Manavgat’ ta siz değerli müşterilerimiz için hizmete girmiştir. Ülkemiz de gün geçtikçe evcil hayvan bakımı artmakla birlikte evcil hayvan ihtiyaçları da artmaktadır. İhtiyaçlarını en uygun ve en doğru şekilde karşılamak adına sizlerle bir araya geldik. Profesyonel olarak işlerimizi yürütmekte ve evcil hayvan ile ilgili her detayı sizlerle paylaşmak için iş yerimize bekliyoruz. Firmamıza ayak attığınızda kendinizden geçeceğiniz bir manzaraya şahit olacaksınız. Küçük hayvan türlerimiz, aksesuarları ve yaşadıkları ortam sizleri cezbedecektir.

Sizlere sunduğumuz bazı hizmetler ise, kuş yemi, evcil hayvan kafesleri, evcil hayvan satışı, balık yemi, akvaryum malzemeleri, pet aksesuarları, köpek maması, muhabbet kuşu, kedi maması ve daha fazlası için en yakıt pet marketi arayarak alo mama siparişinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Amacımız, bu devasa gezegenimizi paylaştığımız can dostlarımıza en iyi bakımı sağlayarak en kaliteli hizmeti sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda kaliteli ürünlerimizde belirli gün ve aylarda kampanyalar ve indirimler düzenlemekteyiz. Hatta genel olarak uygun fiyat garantimiz ile müşterilerimizi tatmin edecek bir ödeme planı gerçekleştiriyoruz.

Steril koşullarda muhafaza ettiğimiz mamalarımız siz değerli müşterilerimiz için uygun koşullarda saklanmaktadır. Antalya’ da yaşıyorsanız Cennet Petshop’ a uğramanızı tavsiye ederim. 05336082553 telefon numarasından bizlere siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. En kısa süre içinde adresinizde olacaktır. Bunun yanı sıra Türkiye’ nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Gün içinde siparişleriniz hazırlanıp, akşamında kargoya teslim edilecektir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.