antalya kumluca pilav üstü döner nerede yenir Işıklar Döner Burger Kumluca

Antalya Kumluca Pilav Üstü Döner Nerede Yenir Işıklar Döner Burger Kumluca

Karşıyaka Caddesi Adnan Menderes Bulvarı Hurmalı Sitesi No: 48/ A ( Kutlu Mobilya Yanı) Antalya » Kumluca Kumluca, Antalya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Antalya Kumluca Pilav Üstü Döner Nerede Yenir Işıklar Döner Burger Kumluca
Didem Teker
Karşıyaka Caddesi Adnan Menderes Bulvarı Hurmalı Sitesi No: 48/ A ( Kutlu Mobilya Yanı) Antalya » Kumluca
Kumluca , Antalya
İş Alanları

Diğer

Işıklar Döner Burger Kumluca Antalya Kumluca'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Antalya Kumluca Pilav Üstü Döner Nerede Yenir Işıklar Döner Burger Kumluca Hakkında

Antalya fast food mutfağı her geçen gün gelişmekte ve yeni ürünlerin sayısı artmaktadır. Belirli ürünler özellikle tercih edilmekte ve çok sevilmektedir. Özellikle döner, patso, köfte en çok sevilen ürünlerimizdir. Ve tabii içli köftemiz her zaman tercih edilen yan lezzetlerimizden biridir. Ürünlerimizi dürüm şeklinde, ekmek arası ve porsiyon olarak sipariş edebilmektesiniz. Sizlerin istediği şekilde hazırlanan menülerimizi ister iç mekânda isterseniz dışarda yeme şansına sahipsiniz.

Rahat ve samimi bir aile işletmesi olmamız sebebiyle tüm dostlarınızla gelebilirsiniz. Temiz mekân, hijyenik ürünler ile gönül rahatlığıyla bizi her zaman tercihleriniz arasına ekleyeceğinize olan inancımız tamdır. Siz değerli müşterilerimizin beğenilerini arttırmak için yeni tatlar eklemek için her zaman çalışmalara devam etmekteyiz. Bu zamana kadar bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürü bir borç biliyoruz. Lezzetlerimizi tatma fırsatı bulmayan dostlarımızı mekanımıza davet ediyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.