antalya kepez toptan gıda satışı Karadayı Toptan Gıda

Antalya Kepez Toptan Gıda Satışı Karadayı Toptan Gıda

- Antalya » Kepez Kepez, Antalya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Antalya Kepez Toptan Gıda Satışı Karadayı Toptan Gıda
Ömür Karadayı
- Antalya » Kepez
Kepez , Antalya
İş Alanları

Süper Marketler

Karadayı Toptan Gıda Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Antalya/kepez'de Hizmet Vermekteyiz.

Antalya Kepez Toptan Gıda Satışı Karadayı Toptan Gıda Hakkında

Karadayı Toptan Gıda sektöründe, başarılara doyamamış en sık tercih edilen firmaların arasındadır. Antalya / Kepez de bulunan firmamız Antalya halkına kapımız sonuna kadar açıktır. Firmamız bünyesinde sade soda satış, meyveli soda satışı, toptan meşrubat satışı, deterjan satışı, temizlik satışı, enerji içecekleri satışı, toptan baharat satışı dışında çocukları düşünerek te toptan oyuncak satışı yapmaktadır. Toptan satışını yaptığımız ürünlerin markasını özenle seçerek sizlerin satışına sunduğumuz firmamızda amacımız daha kaliteli hizmet ve güvendir.

Toptan Gıda sektöründe yeterince hassas davranan firmamız, işini titizlik ile, güler yüzlü, yardımsever, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Temel ilkelerimiz arasında şeffaf olmak, güvenilir olmak , etik değerlere bağlı, özverili, duyarlı olmak, paydaş odaklı ve emeğe saygılı olmaktır. Geleceğe yönelik vizyonumuz ise yenilikçi, öncü ve küresel olmayı kendimize borç bilmektir.

Firma kurucusu ve personelleri olarak sizlerin sağlığı için ürünlerimizden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Özel günlerinizde dilediğiniz fiyatlarda erzak paketleri ( ramazan, yılbaşı vs.) siparişi almaktayız. Her geçen gün firmamız, müşteri sayısını arttırarak zirveye doğru tırmanmayı hedef edinmiştir. Ürünlerimiz, çeşitli satış kanallar aracılığıyla tüketici ile buluşturan firmamız teknolojiden geri kalmamaktadır. Teknolojiyi günümüzün fırsatlarıyla birleştirerek yeni satış kanalları oluşturmaktayız. Bu da deneyimli uzman kadromuz ve geçmişten gelen tecrübelerimiz aracılığı ile devam ettirilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.