antalya alanya uzman veteriner hekim Bellus Veteriner Kliniği

Antalya Alanya Uzman Veteriner Hekim Bellus Veteriner Kliniği

Oba Mah. Fabrika Cad. Berfin Sitesi No: 20/a Antalya » Alanya Alanya, Antalya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Antalya Alanya Uzman Veteriner Hekim Bellus Veteriner Kliniği
Veteriner Hekim Mehmet Kavak
Oba Mah. Fabrika Cad. Berfin Sitesi No: 20/a Antalya » Alanya
Alanya , Antalya
İş Alanları

Veterinerler

Bellus Veteriner Kliniği Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Antalya/alanya'da Hizmet Vermekteyiz.

Antalya Alanya Uzman Veteriner Hekim Bellus Veteriner Kliniği Hakkında

Kliniğimiz; Antalya evcil hayvan sektöründe sevgili can dostlarınızın her türlü veterinerlik hizmetlerini ve bakım ve danışmalık konularındaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Klinik olarak evcil hayvanlarınızın bize ihtiyaç duydukları her durumda ister sağlık hizmetleri olsun ister bakım hizmetleri güler yüzlü ve özverili personelimiz ve alanında uzman veteriner hekim kadromuz ile en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak için bütün imkanlarımızı seferber ederek 7/24 hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Kliniğimizde çalışmalarını sürdüren uzman veteriner hekimlerimiz bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek sevgili can dostlarınızın hayatlarını daha sağlıklı bir şekilde devam ettirmeleri için hizmet vermektedir. Kliniğimizde acil veterinerlik hizmetleri ve koruyucu veteriner hekim hizmetleri ile birlikte evcil hayvanlarınızın aşılama ve kısırlaştırma işlemleri de yapmaktayız. Uzman veteriner hekim kadromuzla evcil hayvanlarınıza ruhsatlı depolardan getirttiğimiz aşılar ile aşılama işlemleri yapmaktayız. Çeşitli vital, bakteriyel ve paraziter hastalıklardan korunmaları için koruyucu hekimlik danışmanlığı vermekte, klinik tedavi uygulamalarını ve cerrahi müdahaleleri yapmaktayız.

Buna ilaveten evcil hayvanlarınızın bakım hizmetleri konusunda tıraş, banyo ve kuaförlük hizmeti vermekte, onların bakım konusundaki tüm ihtiyaçlarını da karşılamaktayız. Amacımız vermekte olduğumuz kaliteli hizmetimizi gün be gün arttırarak devam ettirmek ve bu yolda emin adımlarla ilerlemek. Tüm dostlarımızın daha kaliteli ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine katkıda bulunmak. Klinik olarak hedefimiz sektörde tam donanımlı ve en iyi bir şekilde hizmet sunarak sizlere ve sevgili can dostlarınıza yardımcı olmak.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.