ankara yenimahalle küçükbaş kurbanlık fiyatları Can Besicilik

Ankara Yenimahalle Küçükbaş Kurbanlık Fiyatları Can Besicilik

Yakacık Hayvan Pazarı No: 24 Ankara » Yenimahalle Yenimahalle, Ankara
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Ankara Yenimahalle Küçükbaş Kurbanlık Fiyatları Can Besicilik
Abdullah Can
Yakacık Hayvan Pazarı No: 24 Ankara » Yenimahalle
Yenimahalle , Ankara
İş Alanları

Diğer

Can Besicilik Olarak Ankara Yenimahallede Sizlere Hizmet Vermektedir.

Ankara Yenimahalle Küçükbaş Kurbanlık Fiyatları Can Besicilik Hakkında

Ankara hayvancılık piyasasında uzun süredir müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kuzu, keçi, oğlak ve koyun satışımız vardır. Yaş ve kilo bilgileri sizlerle satış işlemleri öncesinde paylaşılmaktadır. Doğru ve bilinçli olarak beslenen hayvanlardan alınan verim, çıkan et miktarı çoğalmakta ve kalitesi artmaktadır. Sadece beslemek değil ihtiyaç halinde herhangi geçici sağlık sorunlarını da tecrübe ve bilgi birikimimizle çözüme kavuşturuyoruz.

Hayvanın cinsine göre uygulanan bakım işlemleri sorumlu personelimizin sağladığı hijyenik şartlarda gerçekleşmektedir. Sadece Kurban Bayramı dönemi değil yılın her dönemi satışımız vardır. Adak kurbanı, şükür kurbanı satın alabiliyorsunuz. Arzu ettiğiniz kalitede olan tarafımızdan yeterince semirtilen hayvanlarımızın sağlık koşulları denetimlerinden tam not almıştır. İnsan sağlığı için hijyen ve sağlık koşullarının öneminin daha çok arttığı bu dönemde gerekli çalışmaları titizlikle sürdürmekteyiz.

Yılın her dönemi ihtiyacınız kadar ve istediğiniz türde hayvanımızı gelip yerinde görebilirsiniz. Bilgi almak ve soru sormak için besicilerimiz size her zaman yardımcı olacak sizi en doğru işleme yönlendirecektir. Satın alma işlemlerinizden önce lütfen bizimle iletişime geçip uygun fiyatlarımız hakkında bilgi alınız.

yenimahalle kurbanlık satışı,yenimahalle kurbanlık alınacak yerler,yenimahalle kurbanlık nereden alınır,yenimahalle küçükbaş kurbanlık alınacak yerler,yenimahalle küçükbaş kurbanlık nereden alınır,yenimahalle adaklık alınacak yerler,yenimahalle adaklık nereden alınır,yenimahalle adaklık satış fiyatları,yenimahalle kurbanlık kesimi,yenimahalle kurbanlık kesim hizmeti,yenimahalle kurbanlık kesim firması,yenimahalle kurbanlık kesim firmaları,yenimahalle kurbanlık kesim fiyatları,yenimahalle adaklık kesim hizmeti,yenimahalle adaklık kesim firması,yenimahalle adaklık,

Yorumlar

  • 5/5

    Cok memnun kaldım Allah razı olsun

  • 5/5

    Cok memnun kaldım Allah razı olsun

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.