ankara yenikent kişiye özel beslenme danışmanı  Yaşam Koçu Hasret

Ankara Yenikent Kişiye Özel Beslenme Danışmanı Yaşam Koçu Hasret

Mustafa Kemal Mahallesi 968 Sokak No: 1/a Ankara » Sincan Sincan, Ankara
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Ankara Yenikent Kişiye Özel Beslenme Danışmanı Yaşam Koçu Hasret
Hasret Öztürk
Mustafa Kemal Mahallesi 968 Sokak No: 1/a Ankara » Sincan
Sincan , Ankara
İş Alanları

Danışmanlık

Yaşam Koçu Hasret Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Ankara » Sincan'da Hizmet Vermekteyiz.

Ankara Yenikent Kişiye Özel Beslenme Danışmanı Yaşam Koçu Hasret Hakkında

Yaşam Koçu Hasret olarak Ankara Sincan’da yetkili Herbalife satış danışmanı olarak hizmet veriyoruz. Sağlığınız ve beslenmeniz konusunda en önemli adımları atan Herbalife’ın yetkilisi olarak bizden beslenme, sağlıklı yaşam ve diyetle ilgili bilgi almak isteyen bütün müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Etkin çözümler sunmayı kendimize hedef koyduğumuz bu yolda, sertifikalı çalışanlarımızla beraber yüzde yüze varan bir başarı oranına sahibiz.

Yetkili bir merkez olarak sizlere Herbalife’ın beslenme ürünlerini sunuyoruz. Sağlıklı bir diyetle orantılı bir şekilde kilo vermek isteyen müşterilerimizin bu ürünlerden yararlanmasına olanak tanıyoruz. Aynı zamanda beslenme günlük hayatta efor ve zaman gerektirdiğinden, Herbalife onaylı ürünlerinden alabileceğiniz ürünlerle bu alanda da tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Ürünlerimizde kaliteli proteinler, yağlar ve karbonhidratlar dengeli bir şekilde sizlere sunuluyor. Aynı zamanda günlük alacağınız kaloriyi de belirledikten sonra size uygun bir program çıkarıyoruz. Bu programa uygun bir şekilde günlük aldığınız kalorinizi ürünlerimizle kontrol altına alıyor ve etkin bir şekilde kilo verebilmenize yardımcı oluyoruz.

Ankara danışmanlık sektörünün en ilgili merkezi olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Bütün müşterilerimize özel ilgi gösteriyor ve onların gerek kilo alma, gerekse kilo verme yolunda gösterdikleri mücadelelerinde sadece ürünlerimizle değil, yakın ilgimizle de destekçileri oluyoruz. Hayatında sağlıklı adımlar atmak isteyen ve beslenmesini güvenilir bir kaynaktan yapmak isteyen, kilo kontrolünü düzene almayı uman bütün herkesi merkezimizden yardım almaya davet ediyoruz.

Yorumlar

  • 5/5

    TEBRIK EDIYORUM MUHTESEM BIR DANISMANLIGINIZ VAR.

  • 5/5

    Gercekten Harika Bir Danisman

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.