ankara sincan protez tırnak uygulaması Bahar Beauty Lounge

Ankara Sincan Protez Tırnak Uygulaması Bahar Beauty Lounge

Atatürk Mahallesi Kutsal Sokak No: 24/ A Ankara » Sincan Sincan, Ankara
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Ankara Sincan Protez Tırnak Uygulaması Bahar Beauty Lounge
Bahar Ak
Atatürk Mahallesi Kutsal Sokak No: 24/ A Ankara » Sincan
Sincan , Ankara
İş Alanları

Diğer

Bahar Beauty Lounge Ankara Sincan'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Ankara Sincan Protez Tırnak Uygulaması Bahar Beauty Lounge Hakkında

Bahar Beauty Lounge ailesi olarak, bu yoğunluk içerisinde, tekrar tekrar zaman harcamadan, her an en güzel halinizde olmanızı sağlayan uygulamalar ve uzun vadeli sonuçlar elde edebileceğiniz hizmetler sunmaktayız. Usta öğretici, güzellik uzmanı Bahar AK önderliğinde faaliyete geçirilmiş olan salonumuzda, kaliteli, sağlıklı ve bozulmayan bir güzelliğe kavuşmanız sağlanarak, ayna karşısında geçirdiğiniz zaman kısaltılacaktır.

Ankara güzellik merkezi sektöründe Sincan’da faaliyet gösteren salonumuz, modern bir tarza ve rahat bir ortama sahiptir. Tüm hizmetlerimiz profesyonel ekibimiz tarafından verilmekte, kişiliğinize ve cilt tipinize en çok uyan uygulamalar sunulmaktadır. Salonumuzda hijyen konusunda özenli bir tutum sergiliyor, kişi ya da toplum sağlığını olumsuz etkileyebilecek herhangi bir durum oluşmasını engelliyoruz. Tüm malzemelerimiz kişiye özel olarak kullanıp, ekipmanımızda sürekli sterilizasyon sağlıyoruz.

Aradığınız tüm güzellik uygulamalarını bulabileceğiniz salonumuzda verdiğimiz hizmetlerin başında, epilasyon, tırnak işlemleri, bölgesel incelme ve profesyonel cilt bakımı gelmektedir. Tercih ettiğiniz her bir hizmet, kendinizi daha iyi hissettirecektir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.