ankara şereflikoçhisar gelinlik satış mağazası Mg Gelinlik

Ankara Şereflikoçhisar Gelinlik Satış Mağazası Mg Gelinlik

Kale Mahallesi Ankara Caddesi No: 127 Ankara » Şereflikoçhisar Sereflikoçhisar, Ankara
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Ankara Şereflikoçhisar Gelinlik Satış Mağazası Mg Gelinlik
Köksal Mutlu - Ünsal Mutlu
Kale Mahallesi Ankara Caddesi No: 127 Ankara » Şereflikoçhisar
Sereflikoçhisar , Ankara
İş Alanları

Gelinlik

Mg Gelinlik Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Ankara'da Hizmet Vermekteyiz.

Ankara Şereflikoçhisar Gelinlik Satış Mağazası Mg Gelinlik Hakkında

Nişan, kına ve düğünlerde giydiğimiz özel kıyafetlerin anlamı ve değeri de oldukça özel. Peki, siz Mg Gelinlik ile bu özel günlerinizi daha da güzelleştirmek ister misiniz?

 

Mg Gelinlik, birbirinden şık ve özel tasarımlara sahip gelinlik, kına elbisesi, nişan elbisesi ve damatlık modelleri ile hizmet veriyor. Vermiş olduğumuz hizmet ile bugüne kadar pek çok müşterimizin tercihi olduk. Tasarımlarımızın müşterilerimiz tarafından beğenilmesi ve tercih edilmesi bizim mutluluk ve gurur kaynağımız oluyor.


Yılların bilgi ve birikimine sahip tasarımcılarımız ve terzilerimiz sayesinde sizlere birbirinden güzel modellerimizle hizmet veriyoruz. Nişan elbiseleri, kına elbiseleri, gelinlikler ve damatlıklar farklı tasarımlarla hazırlanarak her sezon yeniden mağazamızda yerini alıyor. Bu modeller arasında istediğiniz modeli bulacağınıza eminiz. Üstelik oldukça uygun fiyatlarla sizlere sunulan bu modelleri ister satın alabilir isterseniz de kiralayabilirsiniz. 


Modellerimizin üretiminde kullanılan kumaş ve aksesuarlar yüksek kaliteye sahip olduğu için sizi asla rahatsız etmeyecektir. Tercih ettiğiniz model içerisinde rahatlıkla hareket edebilirsiniz çünkü modellerimiz sizin hareketinizi kısıtlamayacaktır. Eğer giyeceğiniz gelinliğin veya özel kıyafetin sadece size ait olmasını istiyorsanız özel tasarım yaptırarak terzimize diktirebilirsiniz. Böylelikle sadece size özel tasarım ve dikim ile gelinliğinize, damatlığınıza veya kına kıyafetinize sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

  • 5/5

    Kaliteli Hizmet

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.