ankara güzellik salonu Gökyüzü Kuaför Ve Güzellik Merkezi

Ankara Güzellik Salonu Gökyüzü Kuaför Ve Güzellik Merkezi

Selçuklu Mahallesi Şehit Nurettin Üner Sokak Gökdemir Life B Blok 29 / B Ankara » Sincan Sincan, Ankara
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Ankara Güzellik Salonu Gökyüzü Kuaför Ve Güzellik Merkezi
Nejla Çakır
Selçuklu Mahallesi Şehit Nurettin Üner Sokak Gökdemir Life B Blok 29 / B Ankara » Sincan
Sincan , Ankara
İş Alanları

Güzellik Salonları

Gökyüzü Kuaför Güzellik Merkezi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Sincan Ankara Da Hizmet Vermekteyiz.

Ankara Güzellik Salonu Gökyüzü Kuaför Ve Güzellik Merkezi Hakkında

Gökyüzü Kuaför Ve Güzellik Merkezi kişiye özel, bakım hizmetleri sunar. Müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmet veren merkezimiz alanında uzman kadrosuyla uygulamaları en iyi şekilde yapmaya çalışır. Müşterisinin arzu ve taleplerini dinler, yüzüne en uygun şekilde saç kesimi yapar, kaş tasarımı sunar.

Saç bakımının sağlıklı ve güzel bir görünüş için önem kazandığı günümüzde merkezimizde de keratin bakımıyla saçlara parlaklık katılır. Mikro kaynak uygulamasıyla da saçların hacmi artar. Bir kuaförde bulabileceğiniz bütün hizmetleri merkezimizde uyguluyoruz. Aynı zamanda yaptığımız manikür ve pedikür en çok tercih edilen uygulamalarımızdandır. El ve ayak bakımı güzelliğin bir simgesi haline geldi. Bu sebeple günümüzde tırnak ile ilgili uygulamalar farklı bir boyut kazanmaktadır. Mesela nail art uygulaması bunlardan biridir. Merkezimizde uzmanlarımız gerçekleştirir.

Ankara güzellik merkezi olarak teknolojiyi takip ederek son gelişmeleri izliyoruz. Merkezimizde kullanabileceğimiz en doğru ürünleri ve malzemeleri tedarik etmeye gayret ediyoruz. Malzemelerimizi en kaliteli şekilde seçmekle kalmıyoruz, hijyene de ayrıca önem veriyoruz. Hijyenin olmadığı bir güzellik merkezi zaten düşünülemez. Bu sebeple randevulu sistemle çalışarak her kişiye özel bir hijyen ve bakım sağlıyoruz. Salonumuzda kimsenin beklememesi adına biz de randevu saat aralıklarına özellikle dikkat ediyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerle ilgili merkezimize gelip bilgi alabileceğiniz gibi telefonla da arayıp soru sorabilirsiniz. Uygulamaların fiyatları farklılık gösterdiği için yapılan işleme göre en uygun değeri vermeye çalışıyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde fiyat veriyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.