ankara çankaya koltuk yıkama firması Ada Koltuk Yıkama

Ankara Çankaya Koltuk Yıkama Firması Ada Koltuk Yıkama

- Ankara » Çankaya Çankaya, Ankara
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Ankara Çankaya Koltuk Yıkama Firması Ada Koltuk Yıkama
Burakhan Büyükbektaş
- Ankara » Çankaya
Çankaya , Ankara
İş Alanları

Diğer

Ada Koltuk Yıkama Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Ankara/çankaya'da Hizmet Vermekteyiz.

Ankara Çankaya Koltuk Yıkama Firması Ada Koltuk Yıkama Hakkında

Koltuk yıkama sektörüne güçlü bir giriş yapmayı başaran Ada Koltuk Yıkama, temizlik sektöründe öncü ve örnek bir firma olmayı amaçlamaktadır. Müşterilerimizin gün geçtikçe artan talep ve istekleri bizleri gururlandırmaktadır. Verdiğimiz hizmetin güvenilirliği ve kalitesinin garantisini veren firmamız, yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Yıllar içerisinde üzerinde zaman geçirdiğimiz koltuklarımız, kirlenip leke tutmaktadır. Kısa yoldan elle temizleme yöntemi denemek koltuğumuzu daha da kirletmemize, bakteri ve virüslerin kumaş altına inmelerini neden olmaktadır. Zamanla koltuğumuzun kusması ve pis koku yayması olasılıklar arasındadır. Bu durumları yaşamamak adına Ada Koltuk Yıkamayı tercih edebilirsiniz.

Temizlik sektöründe aktif olarak kullandığımız, teknolojinin son halinden faydalanarak bünyemizde bulundurduğumuz cihazlarımız ile sektörde fark yaratmayı başardık. Bu başarımızı, disiplinli, titiz ve özverili çalışma yöntemlerimize borçlu olmakla birlikte işinin hakkını vererek yapan çalışanlarımıza borçluyuz. Temizlik sırasından kullandığımız temizlik ürünleri, müşterilerimizin koltuk kumaşının türüne göre değişmektedir. Özellikle sabun içerikli temizlik malzemelerimiz insan sağlığına zarar vermeyen özelliktedir. Müşterilerimize en kaliteli ve hijyen dolu hizmeti sunmak bizleri gururlandırmakta ve siz değerli müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler bizleri mutlu etmektedir.

Ada Koltuk Yıkama, Ankara’ da koltuk yıkama sektöründe ilk akla gelen firmalardan olmayı başarmıştır. Hedefimiz, bizleri tercih eden müşterilerimize daima kaliteli hizmet sunmaktır. Sizlerin memnuniyeti bizleri bir adım öne taşımaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.