ankara çankaya en yakın kasap Meydan Kasap Şarküteri

Ankara Çankaya En Yakın Kasap Meydan Kasap Şarküteri

Göztepe Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No: 7/13 Ankara » Çankaya Çankaya, Ankara
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Ankara Çankaya En Yakın Kasap Meydan Kasap Şarküteri
Şakir Meydan
Göztepe Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No: 7/13 Ankara » Çankaya
Çankaya , Ankara
İş Alanları

Kasap ve Tavukcu

Meydan Kasap Şarküteri Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Ankara/çankaya'da Hizmet Vermekteyiz.

Ankara Çankaya En Yakın Kasap Meydan Kasap Şarküteri Hakkında

Protein kaynağı olduğu düşünülen ve kabul edilen et ve et ürünleri, Türk mutfaklarında oldukça sık tüketilen bir gıdadır. Hem kültürel damak tadımıza uygunluğu açısından hem de etin faydaları açısından çoğu yemeklerde kullanılmaktadır. Kırmızı eti özellikle gelişim çağındaki çocukların tüketmesi gereklidir. B6 ve B12 gibi vitaminlerin kaynağı olan kırmızı et, çocukların protein ihtiyacını karşılar. Kas yapısını güçlendirir ve içeriğindeki yüksek demir sayesinde kansızlığı önlemektedir.

Ankara/ Çankaya’ da hizmet veren firmamız, Meydan Kasap Şarküteri adı altında kuruluş işlemi gerçekleşmiştir. Firma olarak sektöre kapılarımızı açtığımız günden itibaren müşteri memnuniyeti esaslı hizmet vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeden faaliyetimizi sürdürmekte ve başarılarımızı gün geçtikçe arttırmaktayız.

Meydan Kasap Şarküteri, profesyonel çalışanları ile disiplinli, özverili ve titiz bir çalışma sergilemektedir. Hijyen konularında son derece hassas davranan yönetici ve çalışan kadrosu tek bir ince ayrıntıyı bile gözden kaçırmamaktadır. Aynı zamanda soğuk hava depolarımızda muhafaza edilen et ve et ürünlerimiz sizlerin karşısına ilk günkü gibi taptaze çıkmaktadır. Tadı lezzetli ve sağlıklı et ürünlerimiz ile satışını yapan firmamız gün geçtikçe adını duyurmaktadır. Ayrıca Ankara’ da ilk tercih edilen Kasap ve Şarküteri olmaya adaydır.

Tazeliğinden ve doğallığından emin olduğumuz ürünler tezgahlarımızda yer edinmektedir. Firmamız güvenilir alt yapısı ve profesyonel çalışanları ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Siparişleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Çankaya’ da bulunan firmamıza uğrayarak , ürünlerimiz hakkında bilgilendirme sonucunda satın alabilirsiniz. Tercih sebebi olmak ayrıcalıktır. Teşekkürler.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.