ankara çankaya dana burger menü siparişi Boldi Kumrucu Sinan

Ankara Çankaya Dana Burger Menü Siparişi Boldi Kumrucu Sinan

Bahçelievler Mahallesi Degol Caddesi No: 20 Beşevler Metro Çıkışı ( Bahriyeüçok Parkı İçerisi ) Ankara » Çankaya Çankaya, Ankara
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Ankara Çankaya Dana Burger Menü Siparişi Boldi Kumrucu Sinan
Yavuz Aytekin
Bahçelievler Mahallesi Degol Caddesi No: 20 Beşevler Metro Çıkışı ( Bahriyeüçok Parkı İçerisi ) Ankara » Çankaya
Çankaya , Ankara
İş Alanları

Diğer

Boldi Kumrucu Sinan Ankara Çankaya'da Sizlere Hizmet Vermketedir.

Ankara Çankaya Dana Burger Menü Siparişi Boldi Kumrucu Sinan Hakkında

Kumru, döner, hamburger menü ve tost çeşitlerimiz her damak zevkine hitap etmektedir. Yiyeceklerimizin tamamı kaliteli gıdalar kullanılarak üretilmektedir. Müşterilerimiz için sağlıklı koşullarda üretim yapıyoruz. Önceliğimiz memnuniyetinizi kazanmaktır. Özenle hazırladığımız dana köftemiz ile hamburger konusunda iddialıyız. En kaliteli etler ve taze ürünler ile hazırladığımız burgerler günlük taze olarak hazırlanmaktadır. Donmuş gıda kullanmamaktayız. Pek çok kişi tarafından çok sevilen kumru, pişirme tekniklerimiz sayesinde en lezzetli halinde sizlere sunulmaktadır.

Deneyimli ustalarımız, siparişlerinizi özenle ve hızlı bir şekilde hazırlamaktadır. Kuryelerimiz, sipariş oluşturmanız halinde istediğiniz yiyecekleri soğumadan sizlere ulaştırmaktadır. Öğrencilere özel kampanyalarımız ile öğrenci müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Tost çeşitlerimiz ve pratik hem de doyurucu olmaktadır. Günlük taze şekilde kullandığımız tost ekmekleri sayesinde, ürünlerimizin kalitesi artmaktadır. Sizlerde doyurucu, kaliteli malzemeler ile üretilmiş aynı zamanda uzun süre beklemenize gerek kalmayacak yiyeceklere ulaşmak istiyorsanız, iletişim numaramızdan sipariş oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.