ankara altındağ kuş malzemeleri satışı Bor Ticaret Kuş Yemi

Ankara Altındağ Kuş Malzemeleri Satışı Bor Ticaret Kuş Yemi

Zübeyde Hanım Mah. Su Güzeli Sok No: 5 Altındağ Ankara Ankara » Altındağ Altindag, Ankara
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Ankara Altındağ Kuş Malzemeleri Satışı Bor Ticaret Kuş Yemi
Şahin Bor
Zübeyde Hanım Mah. Su Güzeli Sok No: 5 Altındağ Ankara Ankara » Altındağ
Altindag , Ankara
İş Alanları

Yemekçilik Catering

Bor Ticaret Kuş Yemi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Ankara » Altındağ'da Hizmet Vermekteyiz.

Ankara Altındağ Kuş Malzemeleri Satışı Bor Ticaret Kuş Yemi Hakkında

Evcil hayvan beslemek biz insanların doğasında olan bir özellik olarak gelmektedir. Kuş beslemekte bunlar arasında yer alan hem sevgi, hem şefkat hem de hobi olarak yapılabilecek aktivitelerden birisidir. İşte bu kuş beslemek için gerekli olan besinlerin de bu hizmeti sağlayan profesyonel kişilerden temin edilmesi gereklidir. Bizler Bor Ticaret Kuş Yemi olarak sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizleri bu konuda tercih edebilirsiniz.

Bor Ticaret Kuş Yemi olarak Ankara ilinin Altındağ ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, doğal ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz neticesinde Ankara alışveriş alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetleri sizlere sunmak adına sizlere yenilikçi ve gelişmeci hizmetleri ulaştırmaktayız.

İşletmemizde her tür kuşyemini sizlere ulaştırmakta ve farklı markaların paketli ürünleri yanında doğal olan kuşyemlerimizle de sizlere bu konuda hizmetler vermekteyiz. Hizmetlerimizi uygun fiyatlar eşliğinde sizlere ulaştırmakta, kuşlarınız için gerekli olan vitamin ve besin değerlerine uygun ürünlerin satışını sizlere yapmaktayız. Ayrıca kafes, yemlik, suluk gibi kuşlar için gerekli ekipmanların satışını da sizlere yapmaktayız. Eğer sizlerin de bu konuda profesyonel hizmetlere gereksinimi var ise Bor Ticaret Kuş Yemi olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.