adana çukurova alo kuru temizleme Green - Dry Kuru Temizleme

Adana Çukurova Alo Kuru Temizleme Green - Dry Kuru Temizleme

Huzurevleri Mahallesi 77237. Sokak Huzur Apt. Zemin Kat No: 12 Adana » Çukurova Çukurova, Adana
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Adana Çukurova Alo Kuru Temizleme Green - Dry Kuru Temizleme
Veysel Buğra Meriç
Huzurevleri Mahallesi 77237. Sokak Huzur Apt. Zemin Kat No: 12 Adana » Çukurova
Çukurova , Adana
İş Alanları

Kuru Temizlemeci

Green - Dry Kuru Temizleme Adana Çukurova'da Sizlere Hizmet Vermektedr.

Adana Çukurova Alo Kuru Temizleme Green - Dry Kuru Temizleme Hakkında

Günlük hayatın yoğunluğundan kimi zaman çamaşır yıkamak için bile vaktiniz kalmayabilir. Ama rahat olun. Green-Dry Kuru Temizleme olarak her türlü elbisenizi en kaliteli ürünlerle temizleyerek ayağınıza kadar getiriyor, zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Firmamız sadece kıyafet temizliği hizmetiyle yetinmeyip bunun yanına perde temizliği hizmeti de vermektedir. Özellikle yıkanması zor bir perde türü olan stor perdelerinizi olabilecek en hızlı şekilde yıkıyor daha sonrasında kapınıza kadar bırakıyoruz.

Düğününüz, nişanınız ya da önemli bir davetiniz mi var? Green-Dry Kuru Temizleme firması olarak düğün, nişan, kına ve davet gibi önemli günlerden önce özel tasarım kıyafetlerinizi ve abiyelerinizi hızlı ve dikkatli bir şekilde temizliyor, özel günlerinizde rahat bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. En mutlu günlerinizde dahi yanınızda olan firmamıza dilediğiniz vakitte ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adana temizlik sektöründe etkin bir şekilde görev alan firmamız siz yorulmayın diye kıyafetlerinizi ütüleyerek kıyafetlerinizin ilk günkü yenilikte görünmesini sağlıyor. Kış gelince evdeki kaban, mont, yorgan gibi bazı eşyaların yıkanmasına ihtiyaç duyulur. Green-Dry Kuru Temizleme olarak sizi bu yükten kurtarıyoruz ve her türlü kışlık malzemenizi güzel bir şekilde yıkayarak aldığımız gibi geri teslim ediyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.